O AdFinem

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań informatycznych. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu specjalizowanego oprogramowania zorientowanego na biznesowe potrzeby naszych klientów. Oferujemy pomoc i wsparcie podczas korzystania z produktów AdFinem oraz zapewniamy utrzymanie naszych systemów na serwerach produkcyjnych naszych klientów.

Jesteśmy twórcami dedykowanego oprogramowania LMDetal oraz AwizoNet stworzonego na zamówienie i wdrożonego w sieci hipermarketów budowlanych Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy aplikację Menago pomagającą w zarządzaniu terminami dostaw towarów do klientów. Aplikacja Menago została wdrożona w sieci sklepów Leroy Merlin w 2004 roku. Od tego czasu jest przez nas stale rozwijana oraz wzbogacana o nowe funkcjonalności.
Więcej o Menago >>>

Oprócz tworzenia oprogramowania na zamówienie, w naszej ofercie znajduje się również tworzenie internetowych serwisów WWW oraz zarządzanie infrastrukturą sieciową w firmach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Referencje

Czym się zajmujemy.

Wiadomości